A tér, jelen esetben az állítás tere speciális, pedig csak hétköznapi emberek találkoznak benne kézenfekvő igazságokkal.
Az állítás tere egy terem csupán, de mégis dimenziók nyílnak meg benne, ha szükséges, arra az időtartamra, amíg az állítás tart. Az állításvezető intuíciója és az izomteszt által adott válasz mutatja az útvonalat, jelzi az ajtókat, ahová benyitunk, és a speciális oldásokat megkapjuk. Ennek megfelelően 6 térben dolgozunk a személyiségintegrációs állításokon.
Mint a népmesék szegény leánya, aki az öreganyó házának takarítását vállalja: minden szobában sepernie kell, kivéve egyet …
Az első tér a személyiség tere: a belső szerepszemélyiségek és minőségek jelennek meg itt. A leány, a szerető, az anya, a bölcs anya és a többiek. Ennek egy speciális formája, amikor a radix horoszkópot, vagy annak egyes elemeit állítjuk fel.
A második tér a jelen élet tere: fogantatástól a mai napig, kitekintéssel a jövőre… Mindazok a hatások, amik az életünk során nyomot hagytak bennünk, erőforrásként vagy esetleg akadályként, blokként formálják életünket. Például a magzati lét történéseinek oldása sokat segíthet életmintánk gyógyításában.
A harmadik tér a generációs tér: hét generáció mélységében tudunk dolgozni, ami azért még több is lehet, például egy már nagymama/nagypapa állításkérőnél ez kibővül 9-re, hiszen az unokái is megjelenhetnek az állítás során, s fölötte a 6 generáció… Nem véletlenül ez a bölcs anya/atya ideje.
A negyedik tér az inkarnációs tér: az állítást kérő által előző életekből hozott történetek, melyek sokszor hagytak mély sebeket. Ennek speciális típusa az úgynevezett belső törzs állítása, ami nem egy állítás, hanem egy állítás sorozat.
Az ötödik tér a kollektív tér: egy csoport közös tere, melynek árnyékát kell néha oldani, illetve fénymagját kell néha kibontakoztatni. Ilyenkor nem az állítást kérő sorstörténete a domináns, hanem azé a közösségé, melybe beleszületett, vagy amit választott, illetve nagyobb terek, melyek körülveszik.
Ha már legalább három alkalommal vettél részt személyiségintegrációs állításokon, akkor javaslom csak, hogy a kollektív teres állításokra jöjj. Ezek a terek bizonyos esetekben nem engednek tovább, ha a személyes teredben nincs már jelen egyfajta megdolgozottság.
Ha vakfolt mutatkozik meg az állítás során, akkor azt az egyéni térben kezeljük. Van rá példa, hogy a személyes tér egy bizonyos traumatikus emléke csak a megfelelő témájú kollektív teres állítás után tudott megnyílni.
Lehetőséged van arra is, hogy a mélyebb önismeret érdekében egy éven keresztül lépésről lépésre haladva az egyre táguló terekben megismerd önmagad.
Végül a hatodik tér a párhuzamos életek tere. Ez nyílik meg legritkábban. Tapasztalatom szerint leginkább olyankor, ha fogadalmak vagy hasonló erejű blokkok miatt az első öt térben egyelőre nem lehet dolgozni.
Állításvezető: Bottyán Katalin.
Állításra jelentkezhetsz: https://www.bottyankatalin.com/allitoi-napok-meghivoi/jelentkezes-szemelyisegintegracios-csaladallitasra/
© Az oldalon található valamennyi tartalom Bottyán Katalin etnográfus, állításvezető szellemi tulajdona. Felhasználása csak a szerző engedélyével, illetve hivatkozással lehetséges. Kérlek, csak nevemmel, az eredeti linkről oszd tovább.